Przetestuj i Kup - Przyczepkowo.pl - Wypożyczalnia przyczepek rowerowych dla dzieci

Idź do spisu treści

Menu główne:

Przetestuj i Kup

Co wypożyczamy


Weekend za miastem

Wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku zapaszamy do naszej wypożyczalni oraz naszego sklepu.Aktywnym rodzicom mamy przyjemność zaproponować ofertę wypożyczenia przyczepek rowerowych dla dziecka lub dzieci. Oferowane przez Nas  przyczepki przeznaczone są dla 1 lub 2 dzieci. Jest to świetna możliwość, aby aktywnie spędzić z dziećmi weekend, dłuższy wyjaz , lub przetestować przyczepkę przed jej zakupem.

Na co dzień prowadzimy wypożyczalnię oraz sprzedaż stacjonarną i wysyłkową, więc chętnie doradzimy w wyborze i odpowiemy na Państwa pytania.
Wszystkie nasze przyczepki dziecięce spełniają europejskie normy bezpieczeństwa dla dwuśladowych przyczepek rowerowych. Posiadają pasy bezpieczeństwa i mogą być wyposażone w dodatkowe akcesoria.

WYPOŻYCZ - PRZETESTUJ
- KUP
Jeżeli chcą Państwo sprawdzić osobiście, jak wiele można z przyczepkami rowerowymi dla dzieci, dajemy Wam opcję wynajmu przyczepki. Jeżeli zdecydują  się Państwo na zakup, wówczas
wypożyczenie przyczepki jest GRATIS (Koszty 1-dniowego testowania odliczymy od kwoty sprzedaży).

PRZYJEDŹ na wycieczkę do Celestynowa do  Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, tutaj przetestujesz przyczepkę na wielu ścieżkach, szlakach dydaktycznych pieszo - rowerowych.
(Trasy rowerowe)

Kontakt
Jarosław Kominek
tel: 504-350-123
e-mail:
biuro@przyczepkowo.pl

ZAPRASZAMY

 

Kontakt

Wypożyczalnia przyczepek rowerowych
Przyczepkowo.pl
05-430 Celestynów
ul. B. Prusa 14a

Tel: 504-350-123
e-mail: biuro@przyczepkowo.pl


Napisz do nas

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego