Kilka słów o Nas - Przyczepkowo.pl - Wypożyczalnia przyczepek rowerowych dla dzieci

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kilka słów o Nas


Jako para najchętniej spędzaliśmy czas wolny w sposób aktywny i na świeżym powietrzu. Dlatego, gdy pojawiły się dzieci, obawialiśmy się, że nowy etap w naszym życiu położy kres weekendowym wypadom na łono natury.
Nic bardziej mylnego! Okazało się, że wszystko da się zorganizować z pomocą odpowiedniego sprzętu i przy odrobinie cierpliwości. Odkryliśmy rozwiązania, dzięki którym można od małego przyzwyczajać dzieci do ruchu, jednocześnie pokazując im, jak szeroki i piękny jest świat. Uczestniczenie w wycieczkach rowerowych, biegach czy pieszych wędrówkach sprawia maluchom ogromną frajdę, co daje nam, dorosłym, dodatkową motywację.
Mimo wszelkich udogodnień, zdajemy sobie sprawę, że przygotowanie wycieczki dla całej rodziny to nie lada wyzwanie - służymy więc radą i chętnie dzielimy się własnym doświadczeniem.
Pamiętajcie, nie warto zostawiać wspólnych wypadów do czasu, aż dzieciaki będą większe. Ani się obejrzycie, jak dorosną!


Przyczepkowo.pl - wypożyczalnia przyczepek rowerowych dla dzieci, powstała z myślą o rodzinach pragnących aktywnie spędzić czas ze swoimi dziećmi.- "Gdziekolwiek jedziesz, jedź z dzieckiem".


Polecamy również nasz sklep oraz wypożyczalnię bagażników samochodowych.


GoTravels.pl - w naszym sklepie znajdą państwo artykuły produkty które ułatwiają podróże dalekie i bliskie. Takich producentów jak Thule, Peruzzo, Weehoo, Qeridoo.

AutoTravels.pl
- wypożyczalnia bagażników samochodowy
- "Aby zabrać więcej"

Mamy nadzieję że oferowane przez nas produkty i usługi pomogą i sprawją radość Tobie i Twojemu dziecku z czasu jaki spędzicie razem. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

ZAPRASZAMY

 

Kontakt

Wypożyczalnia przyczepek rowerowych
Przyczepkowo.pl
05-430 Celestynów
ul. B. Prusa 14a

Tel: 504-350-123
e-mail: biuro@przyczepkowo.pl


Napisz do nas

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego