Galeria i-go2 - Przyczepkowo.pl - Wypożyczalnia przyczepek rowerowych dla dzieci

Idź do spisu treści

Menu główne:

Galeria i-go2

Co wypożyczamy

Ilość dni

Weehoo I-Go2

1 dzień

42 zł za dzień

2-3 dni

34zł za dzień

4-6 dni

31 zł za dzień

7-10 dni

26 zł za dzień

11-14 dni

24 zł za dzień

15 –powyżej

Cena indywidualna

 

Kontakt

Wypożyczalnia przyczepek rowerowych
Przyczepkowo.pl
05-430 Celestynów
ul. B. Prusa 14a

Tel: 504-350-123
e-mail: biuro@przyczepkowo.pl


Napisz do nas

Angażuje
Angażuje dzieci w pedałowanie - dziecko może pedałować lub odpoczywać, kiedy zechce. Dzieci odczuwają przyjemność nawet podczas długich wypraw. Idealne rozwiązanie dla dzieci, które są za duże do fotelika rowerowego lub nudzą się w tradycyjnych, zabudowanych przyczepkach, które chcą uczestniczyć aktywnie w przejażdżkach i być blisko centrum wydarzeń


Łatwy w kontroli
Idealna przyczepka do wąskich ścieżek i szlaków rowerowych. Łatwo się prowadzi dzięki ruchomemu zaczepowi i konstrukcji jednośladowej.


Miejsce bagażowe
Dwie sakwy na tylnym kole oferują mnóstwo przestrzeni bagażowej. Dodatkowo zapewniają, że małe rączki nie sięgną do koła. Dodatkowo z tyłu siedziska znajduje się duża kieszeń, a po bokach – dwie mniejsze na butelkę i przekąskę.Przedział wiekowy 2-9 lat
Regulacja dla większości dzieci w wieku 2-9 lat - siedzisko można szybko zbliżyć lub oddalić od pedałów, by dopasowac do wzrostu dziecka. Twoje dziecko nie wyrośnie szybko z przyczepki i-Go. Przyczepka rekomendowana dla dzieci o wzroście od 96 (dosięganie do pedałów) do 132 cm. Maksymalna waga dwójki dzieci to 46 kg.


Dzieci są bezpiecznie przymocowane do przyczepki za pomocą 3-punktowych pasów bezpieczeństwa. Dodatkowe pasy na pedałach. Niezależny i bezpiecznie zabudowany łańcuch. Przyczepka Weehoo spełnia standardy CPSC, ASTM (amerykańskie) i EN (europejskie).

Przyczepka i-Go to jedyna przyczepka, która pozwala na bezpieczne przymocowanie dzieci pasami do siedziska i jednocześnie umożliwia dziecku (na przednim siedzisku) aktywne pedałowanie. Dziecko może niezależnie pedałować i dać szansę rodzicowi na odpoczynek.

Dziecko na drugim siedzisku ma nogi zabezpieczone na wygodnym podnóżku.


 
 
 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego